PerfectHA

PerfectHA jest linią nowoczesnych wypełniaczy z technologia Brid produkcji francuskiej.


Perfectha Derm jest to naturalny i bezpieczny preparat, likwidujący zmarszczki i zdecydowanie poprawiający wygląd skóry. Preparat składa się z całkowicie naturalnej substancji - kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry pozwalając jej wyglądać dłużej młodo i pięknie.
Perfectha Derm w zależności od rodzaju (Perfectha derm? Fine Lines, Perfectha Derm? , Perfectha derm? Deep) jest preparatem przeznaczonym do wypełnień zarówno drobnych i powierzchownych zmarszczek, konturu ust, ust, jak i również głębokich zmarszczek, fałd nosowo ? wargowych, oraz do modelowania owalu twarzy.
Efekty po zabiegu preparatem Perfecha Derm są natychmiastowe i długotrwałe.

 

Francuska biotechnologia w poszukiwaniu zdrowia i urody
Dzięki najnowszej technologii i badaniom producenta, PERFECTHA DERM opracowała najbardziej efektywny sposób leczenia bruzd twarzy, zmarszczek i linii mimicznych, przywracając skórze witalność, elastyczność i piękno w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób.
NATURA I BEZPIECZEŃSTWO
PERFECTHA DERM oferuje całkowicie naturalną i bezpieczną kurację z gwarancją dobrego i długotrwałego rezultatu.

Stosowanie PERFECTHA DERM
Iniekcja PERFECTHA DERM to prosty i bezpieczny zabieg, przeprowadzany w gabinecie lekarskim. Większość pacjentów przechodzi zabieg bez większych problemów. W niektórych przypadkach komfort pacjenta podczas zabiegu można zwiększyć stosując miejscowe znieczulenie.
Zabieg zastosowania PERFECTHA DERM trwa około 20 minut, a pacjent może powrócić do swoich zajęć zaraz po zabiegu.
Po zabiegu może się pojawić niewielka opuchlizna, miejscowe zaczerwienienie oraz zwiększona wrażliwość w miejscu iniekcji. Objawy te znikają samoczynnie w ciągu kilku dni po zabiegu. W przypadku korekcji w okolicy ust, taki efekt może utrzymywać się trochę dłużej, ponieważ obszar ust jest bardziej ukrwiony.
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu PERFECTHA DERM ?
Efekt zastosowania PERFECTHA DERM jest widoczny od 4 do 12 miesięcy, w zależności od osoby, wskazań i miejsca zastosowania.
Produkt PERFECTHA DERM jest absorbowany przez organizm powoli i w bezpieczny sposób, co gwarantuje, że po wchłonięciu substancji przez ciało, kuracja może być zastosowana ponownie. Dzięki temu, efekty i korzyści uzyskane przy pierwszej kuracji mogą być zachowane i poprawiane w całkowicie bezpieczny sposób.
Ile czasu trzeba czekać, aby zobaczyć pierwsze efekty zabiegu ?
Efekty zastosowania PERFECTHA DERM są widoczne zaraz po zabiegu, a po 2 lub 3 dniach stają się jeszcze bardziej wyraźne.
Czy istnieją inne wskazania dla zastosowania PERFECTHA DERM ?
Oprócz stosowania w celu eliminacji bruzd, zmarszczek i linii zmienionych mimicznie, PERFECTHA DERM może być także stosowana do modelowania konturów twarzy, policzków, nosa i ust, co pozwala uzyskać atrakcyjny i młody wygląd.
Ponadto, są jeszcze inne opcje stosowania ? zapytaj swojego lekarza w jaki sposób możesz odnieść korzyści z kuracji PERFECTHA DERM?.
Czy PERFECTHA DERM można stosować razem z innymi zabiegami ?
Nie istnieje ryzyko związane ze stosowaniem PERFECTHA DERM razem z innymi zabiegami zalecanymi przez lekarza. Inne zabiegi, takie jak iniekcje toksyny botulinowej, mezoterapia, peelingi chemiczne i inne, mogą zoptymalizować efekty kuracji.

Zapraszamy serdecznie na zabiegi wypełniania zmarszczek preparatami PerfectHA w naszym gabinecie w dobrej cenie 800 zł za 1 ml. Inne ceny i opcje - informacja w gabinecie.

botox

02

03

04