Mezolift

Mezoterapia poprawia strukturę skóry twarzy, szyi i dekoltu i rąk. Duże dawki kwasu hialuronowego, aminokwasów, witamin, oligoelementów, środka napinającego zatrzymują wodę w skórze i zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Jeśli kobieta ma bardzo wiotką skórę może zastosować u siebie  silniejszy preparat z grupy koncentratów kwasu hialuronowego takich jak R-FINE 2 ml w cenie tylko 500 zł za ampułkę. Jeszcze lepsze rezultaty osiąga się łącząc ostrzykiwanie z innymi metodami odmładzania,
 peelingami chemicznymi. Efekty mesoliftu pozwalają nie tylko na odżywienie skóry, jej odmłodzenie ale także odsuwają na długi czas ewentualność liftingu chirurgicznego. Preparaty stosowane obecnie do mezoterapii są bardzo nowoczesnymi  gotowymi mieszankami. W naszym gabinecie chętnie używamy francuskich preparatów  Laboratoire Revitacare. Te preparaty zostały nagrodzone Perłą Medycyny Estetycznej w uznaniu ich skuteczności i wysokiej jakości.

PS. Prosimy pamiętać, że mimo niedogodności przy podawaniu mezoterapią igłową wprowadzamy do skóry 100 % preparatu.  Jednak w ofercie mamy także mezoterapię mikroigłową, także efektywną w terapii wiotkości skóry. Nie stosujemy mezoterapii bezigłowej ze względu na jej praktycznie zerową skuteczność.

botox

02

03

04