NZOZ LASER Centrum Estetyki i Instytut LestheZone mają zaszczyt zaprezentować najlepsze i najsilniejsze w swojej klasie urządzenie do prawdziwej liposukcji bez skalpela. Spektakularność zabiegów pozostawia w tyle podobne maszyny tego typu.
      LipoX to urządzenie, które niszczy złogi tłuszczowe i cellulitowe za pomocą ultradźwięków. Kawitacja ultradźwiękowa jest jednym z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych urządzeń ultradźwiękowych do zwalczania nadmiaru złogów tłuszczowych.
     Od dawna wiadomo, że fale ultradźwiękowe o określonym zakresie częstotliwości ( 20 ? 70 kHz ) są w stanie wywołać efekt kawitacji.
     Grono światowej klasy inżynierów opracowało urządzenie, które umożliwi wprowadzenie do naszej oferty niezwykle skutecznych i bezpiecznych zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę.
     Kawitacja ultradżwiękowa skutecznie usuwa adipocyty ? komórki tłuszczowe. Wykorzystuje do tego celu silnie skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych. Specjalnie skonstruowana głowica generuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 40 000 Hz, które szybko wywołują drgania komórek tłuszczowych, wytwarzając niezliczoną liczbę pęcherzyków powietrza w samych komórkach i poza nimi. Ogromne zagęszczenie pęcherzyków powoduje rozrywanie błon komórkowych adipocytów i rozbijanie złogów tłuszczowych znajdujących się w przestrzeniach międzykomórkowych. Pofragmentowane komórki usuwane są z organizmu przez układ limfatyczny.
     Zastosowanie fali o długości 1100 ? 1500 nm umożliwia bardzo głęboką penetrację ultradźwięków w głąb skóry, więc nawet najbardziej zaawansowane problemy nie stanowią ogranic zenia dla wykonania skutecznych zabiegów.
     Aby ułatwić pracę, urządzenie zostało wyposażone w dwie różnej wielkości głowice ? 50 mm i 70 mm ? dzięki czemu opracowanie zarówno małej jak i dużej powierzchni nie stanowi problemu.
     Procedury zabiegowe w LipoX zostały tak dobrane, by umożliwić jak najszybsze i bezproblemowe ustawienie parametrów przed zabiegami. Zakres zastosowania urządzenia LipoX to całe ciało ze wskazaniem na obszary, które najczęściej wykazują tendencję do nadmiernego gromadzenia tłuszczu. Spektrum działania podzielono na 5 programów:
  • kończyny górne
  • brzuch
  • pośladki
  • kończyny dolne
  • oddziaływanie bezpośrednie.

 

     Wielką zaletą kawitacji jest brak wymagań co do zabiegów przygotowujących ? jedynym zaleceniem jest picie dużej ilości wody przed zabiegiem.
     Można pokochać to urządzenie nie tylko ze względu na spektakularne efekty, ale także na bardzo krótką serię zabiegową, tj. 4-5 zabiegów dla jednego obszaru. Bezpieczeństwo zabiegów jest gwarantowane dzięki profesjonalnemu certyfikowanemu szkoleniu LesheZone.
     Serdecznie zapraszamy na zabiegi w NZOZ LASER Centrum Estetyki.

Cennik:
od 200 do 1000 zł za obszar za 1 zabieg,
np. 1 fałdka otłuszczenia 200 zł za zabieg, brzuszek 300 do 500 zł za zabieg, pośladki 400 zł za zabieg.

botox

02

03

04