Laser naczyniowy Vascu Master

Laser diodowy Vascu Master to doskonałe urządzenie medyczne dla lekarzy przeznaczone do skutecznego zamykania naczyń krwionośnych.

Vascu Master dzięki emisji skupionej wiązki o długości fali 980 nm  stał się najbardziej pożądaną technologią pozwalająca na bezbolesne zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Vascu Master to najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problemem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. 

Laser ten służy do przezskórnego zamykania naczyń typu teleangiektazje czerwone i niebieskie płytko i głębiej położone o średnicy 0.5 - 3 mm.

Laser diodowy Vascu Master gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek na twarzy, nogach, ramionach i innych częściach ciała.

Długości fali 980nm jest jedną z najlepiej pochłanianych przez hemoglobinę, dzięki czemu zabiegi są bardzo skuteczne.

Jednocześnie niskie pochłanianie przez melaninę ogranicza możliwość powstawania przebarwień jak w przypadku zastosowania innych laserów np. Nd:Yag czy aleksandrytowy.

 

Zabieg z wykorzystaniem lasera Vascu Master stanowi również bardzo dobrą profilaktykę w przypadku skóry płytko unaczynionej, wrażliwej i skłonnej do powstawania rumienia.

Wskazania zabiegowe :

teleangiektazje

naczyniaki gwiaździste

naczyniaki starcze

neowaskularyzacja

zmiany naczyniowe kończyn dolnych

 

 poch322anianie_wi261zki_

 

vascumaster_naczynia

 

botox

02

03

04